top of page
architekci logo blog.png
  • Rafał

Wieża widokowa w Jordanowie

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami naszym najnowszym dziełem jakim jest niedawno oddana do użytku wieża widokowa.


Wieża powstała w miejscowości Jordanów położonym u południowych podnóży Beskidu Makowskiego.


Wieża usytuowana jest na szczycie Hajdówki. Staraliśmy się aby jak najbardziej wkomponować bryłę w otaczający krajobraz poprzez zastosowanie do budowy wieży rodzimego materiału jakim jest drewno.

Wieża posiada dach wielospadowy symetryczny, konstrukcja jak i okładziny są wykonane z drewna.

Kubatura obiektu wynosi 1475 m3, powierzchnia zabudowy 92 m2, a wysokość wieży to 18 m.


Wieża widokowa w Jordanowie będzie miejscem, w którym będziecie mogli cieszyć się zapierającym dech w piersiach widokiem. Ze szczytu wieży rozpościera się wspaniały widok na Jordanów jak i okolicę.

Możecie być pewni, że będziecie zachwyceni zarówno z perspektywy ziemskiej, jak i ze szczytu wieży.


Jesteśmy bardzo dumni, że możemy Wam zaprezentować wieżę widokową w Jordanowie, która jest już drugim obiektem tego typu autorstwa naszego biura projektowego Krzysztofiak&Babiak Architekci.

Jesteśmy przekonani, że wieża będzie wspaniałym, nowym miejscem do odkrywania piękna naszego regionu oraz wspaniałą wizytówką naszego miasta.


Serdecznie zachęcamy do wybrania się na wycieczkę na szczyt Hajdówki oraz podziwianie pięknych widoków z platformy widokowej na wieży. Jesteśmy przekonani, że będziecie zachwyceni tym, co zobaczycie.23 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Komentarze


©2023 Krzysztofiak&Babiak Architekci Sp. z o.o.™. All rights reserved.
logo mega.png

WYKONANE PRZEZ

MEGAPROJECTS.PL

bottom of page