top of page
architekci logo blog.png
  • Rafał

Nowe Wizje Architektoniczne: Projekt Przebudowy, Rozbudowy i Zmiany Sposobu Przeznaczenia Budynku w

Nasze biuro architektoniczne ma zaszczyt ogłosić, że wkraczamy z naszymi usługami projektowymi do powiatu nowosądeckiego. Zaczynamy od niełatwego projektu przebudowy, rozbudowy i zmiany sposobu użytkowania budynku gospodarczego na mieszkalny w malowniczej miejscowości Popowice, położonej w sercu gminy Stary Sącz. Celem naszych prac jest przekształcenie istniejącego budynku w funkcjonalną, nowoczesną oraz praktyczną przestrzeń, która spełni wymagania i zaspokoi potrzeby inwestorów.


Popowice: Historia i Potencjał

Popowice to urokliwa miejscowość o głęboko zakorzenionej historii, otoczona malowniczymi krajobrazami Beskidu Sądeckiego. Jest to miejsce, gdzie tradycja splata się z nowoczesnością, tworząc wyjątkową atmosferę.


Nasze Zaangażowanie

Parę miesięcy temu postanowiliśmy zaprezentować nasze umiejętności projektowania funkcjonalnych i estetycznych przestrzeni również w powiecie nowosądeckim. Opisywany projekt jest naszym pierwszym na tym terenie. Nasze biuro posiada bogate doświadczenie w projektowaniu różnorodnych obiektów, a nasze projekty cechuje staranność w detalach oraz zastosowanie najnowszych trendów w budownictwie i architekturze.


Zakres Projektu

Nasza praca obejmie trzy kluczowe obszary:

  1. Przebudowa Istniejący budynek zostanie poddany gruntownej przebudowie, z zachowaniem jego unikatowych cech. Poprzez odpowiednie modyfikacje i modernizacje, chcemy stworzyć przestrzeń, która będzie funkcjonalna, efektywna energetycznie oraz dostosowana do aktualnych standardów.

  2. Rozbudowa W odpowiedzi na wysokie wymagania inwestorów, planujemy rozbudowę budynku. Nowa bryła budynku będzie nowoczesna jak i również będzie harmonijnie współgrała z istniejącą architekturą, tworząc spójną całość.

  3. Zmiana sposobu użytkowania Wytyczne inwestorów wymagają zmiany dotychczasowego sposobu użytkowania obiektu. Nowa przestrzeń będzie pełniła funkcję mieszkalną dla jednej rodziny.

Dlaczego zaczynamy od Popowic?

Miejscowość Popowice jest miejscem o niezwykłym potencjale, które doskonale komponuje się z naszym podejściem do architektury, dlatego postanowiliśmy zacząć właśnie tutaj. Chcemy wnieść nasz wkład do tego urokliwego miejsca, projektując budynek, który idealnie wkomponuje się w otaczającą przestrzeń i stanie się jej integralną częścią.

Od momentu rozpoczęcia prac budowlanych będziemy regularnie informować o postępach prac na naszych mediach społecznościowych, zachęcamy więc do śledzenia naszych aktualności.


Jesteśmy przekonani, że będziemy mieć przyjemność i możliwość stworzyć więcej wspaniałych projektów dla was w powiecie nowosądeckim, który właśnie odkrywamy.
25 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


©2023 Krzysztofiak&Babiak Architekci Sp. z o.o.™. All rights reserved.
logo mega.png

WYKONANE PRZEZ

MEGAPROJECTS.PL

bottom of page